Černý pasažér napadl a zranil revizorku ve Zlíně

Ilustrační foto: archiv DSZO

ZLÍN – V péči zdravotníků skončila přibližně pětatřicetiletá revizorka Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice. Ta dnes kolem 13:30 kontrolovala jízdní doklady cestujících, když narazila na černého pasažéra, který ji fyzicky napadl a zranil.

Revizorka prováděla kontrolu dokladů v kloubovém autobusu linky č. 6 ve směru jízdy z Otrokovic do Zlína, když narazila na černého pasažéra. „Ten se pokusil utéct a za jízdy se snažil použít ovladač nouzového otvírání dveří. Revizorku silně udeřil do hlavy a ramene a způsobil jí zranění,“ vylíčil mluvčí DSZO Vojtěch Cekota.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

„Trolejbus ev. č. 413 zůstal stát v zastávce Malenovice-ZPS. Na místo byla přivolána hlídka Policie ČR, pachatel byl předán policistům. Naši pracovnici přepravní kontroly odvezla z místa incidentu zdravotnická záchranná služba do nemocnice,“ informoval vedoucí dispečer DSZO Jan Tesař.

Kvůli napadení revizorky a následnému zásahu policie a záchranné služby musel být trolejbusový spoj na lince 6 od zastávky Malenovice-ZPS zrušen. Byl nahrazen jiným vozem až ze zastávky Náměstí Práce.