Charitativní prodej knih pomůže opuštěným zvířatům v azylové farmě

Foto: OZC Zlaté jablko

ZLÍN – Nakupte si knihy z druhé ruky a pomozte zvířatům! To je heslo nadcházejícího KnihoTrhu, který se uskuteční v pátek 26. dubna od 9 do 18 hodin ve Zlatém jablku ve Zlíně. Část výtěžku poputuje na Farmu Jarikhanda, která pečuje o stará, nemocná a opuštěná zvířata.

Přízemí obchodního a zábavního centra nabídne k mání stovky knih v dobrém stavu za ceny už od 30 korun. A protože se jedná o charitativní akci, 20 korun z prodeje každé knihy bude věnováno na dobrou věc. Výtěžek z prodeje tentokrát získá azylová farma Jarikhanda v Březůvkách, ve které našla domov stará, nemocná a opuštěná hospodářská zvířata.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

„Kromě této dobročinné stránky má nákup použitých knih i další výhody. Může být zážitkem spojeným s objevováním – často zde lze získat knihy, které v knihkupectvích už dávno nejsou k dostání. A roli tu hraje i udržitelnost, kdy pro jednoho nepotřebná kniha může pro jiného ještě znamenat radost i užitek,“ zve na návštěvu KnihoTrhu Jiří Kratochvíl, ředitel Zlatého jablka.