Vsetínská noc nabídne putování známými místy v neobvyklý čas

Foto: Muzeum regionu Valašsko

VSETÍN – Tradiční festival netradičních zážitků proběhne v pátek 31. května. Účastníky čeká večerní putování městem s návštěvou známých i běžně nepřístupných míst, doplněné bohatým doprovodným programem.

Zájemce čeká dvanáct zastávek, na kterých si užijí hudební a taneční vystoupení, komentované prohlídky, výtvarné dílny, módní přehlídku, vernisáž výstavy, pozorování noční oblohy a další aktivity. Zapojily se školy, dům kultury, knihovna a nově i okresní soud, který nabídne prohlídku soudní budovy na Horním náměstí. Vzhledem k tomu, že Masarykova veřejná knihovna v rámci rekonstrukce přesunula hlavní budovu do pobočky v Rokytnici, povolá se do akce historický autobus. Ten bude lidi vozit zdarma na trase Dolní náměstí – Horní náměstí – Sychrov – COOP – Rokytnice-Kotovo. Vstup na akci je bez poplatku, startuje v 17 hodin a potrvá téměř do půlnoci.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.