Rožnovští si navrhli nový jízdní řád

Ilustrační foto

ROŽNOV POD RADHOŠTĚM – Na konci února proběhlo veřejné zasedání k navrhovaným změnám v jízdních řádech autobusové linky Dolní Paseky a Koryčanské Paseky. Sami občané si navrhli, jak by měl ideální jízdní řád vypadat.

Na projednání se sešlo na 50 obyvatel, kteří aktivně diskutovali o problematice jízdního řádu a navrhovali změny tak, aby linka byla co nejvíc funkční pro lidi, kteří autobusy denně využívají. Do jízdního řádu bylo několik podnětů zapracováno, vrátila se do obslužnosti autobusová zastávka u Zemědělské školy a také se zvýšila četnost autobusů, které jezdí na zastávku Bezručova a pomáhají tak zajistit obslužnost Polikliniky. „Autobusy využívají nejvíce lidé, kteří bydli v odlehlejších částech města. Chceme, aby se době žilo všem Rožnovákům. Dobře nastavené jízdní řády pro potřeby občanů jsou správná cesta,“ uvedl starosta Jan Kučera. Nový jízdní řád vešel v platnost 9. května.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.