Mladík odjel do Pelhřimova na pohovor. Pak se po něm slehla zem

Zdroj: Policie ČR Pardubice

ORLICKOÚSTECKO – Kriminalisté pátrají po pohřešovaném třiadvacetiletém muži, který 9. dubna odcestoval vlakem z České Třebové. Dodnes nekomunikuje s rodinou a nedaří se ho najít.

„Ve čtvrtek 13. dubna se zúčastnil pracovního pohovoru v jedné ze společností v Pelhřimově. Následující den se ale už na sjednanou schůzku k zaškolení do firmy nedostavil a s rodinou nekomunikuje,“ vysvětlila mluvčí policie Andrea Muzikantová. Policie žádá veřejnost o pomoc. Pokud mladíka znáte nebo máte informace o tom, kde by se mohl pohybovat, volejte na linku 158. Jestli je odkaz neaktivní, mladík se už našel.

Staňte se členy FB skupiny Život v Pardubickém kraji a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.